Слободен Испорака во светот

СУГАР СКУЛЛ БАБИ РОМПЕР

осврти 1
100% од купувачите уживаа во овој производ!
31.53 €
(%)
Бесплатен превозот во светот
Кид големинаДолжина на телото (cm)Должина на ракав (cm)Ширина на градите (см)големина
3M3619.54759
6M38224966
9M4124.55373
12M4124.55373
18M44275780
24M44275780
Вкупна цена:
Гаранција за најдобра цена
Квантитет:
Види кошницата
Заштита на купувачот
Безбедно шопинг
Лесно враќање и наплата
Бесплатен превозот низ целиот свет
Мекост:
Мека
Предмет Тип:
Бодисат
Сезона:
Пролетна есен
Должина на ракав (см):
Целосна
материјал:
ПАМУК
Пол:
Бебе девојки
Поставете:
Одговара на точноста на големината, земи ја вашата нормална големина
Број на моделот:
WS558
Стил:
Новина
Тип на моделот:
Јака:
О-вратот
Предмет Тип:
Bodysuits
Име на оддел:
бебе
Дебелина:
Умерена
материјал:
Памук
Прилика:
Фестивал на Ноќта на вештерките
Погоден тип:
Опуштени

Превозот и испорака

Ние сме горди да понудиме меѓународни услуги за превозот кои во моментов работат во повеќе земји и острови на 200 ширум светот. Ништо не значи повеќе за нас отколку да ги донесеме нашите клиенти голема вредност и услуга. Ние ќе продолжиме да растеме за да ги задоволиме потребите на сите наши клиенти, давајќи услуга надвор од сите очекувања насекаде во светот.

Како да се брод пакети?

Пакетите од нашиот магацин во Хонгконг ќе бидат испратени преку ePacket или EMS во зависност од тежината и големината на производот. Пакетите испратени од нашиот американски склад се испраќаат преку USPS.

Дали брод во светот?

Да. Ние обезбедуваме бесплатен превоз до над 200 земји низ светот. Сепак, постојат некои локации на кои не сме во можност да испратиме. Ако се случи да се наоѓате во една од тие земји, ќе ве контактираме.

Што е со обичаи?

Ние не сме одговорни за било обичај такси еднаш предмети се испраќаат. Со купување на нашите производи, вие се согласувате дека еден или повеќе пакети може да бидат испратени до вас и може да се царинските давачки кога ќе дојдат во вашата земја.

Колку време на превозот?

Превозот време зависи од земјата. Ова се нашите проценки:
Локација* Проценета потрошувачка на времето за испорака
Соединети Држави-10 30 работни дена
Канада, Европа-10 30 работни дена
Австралија, Нов Зеланд-10 30 работни дена
Централна и Јужна Америка-15 30 работни дена
Азија-10 20 работни дена
Африка-15 45 работни дена
* Ова не ги вклучува нашите 2 5-време на денот обработка.

Дали ви обезбеди следење на информации?

Да, ќе добиете е-мејл еднаш вашата нарачка бродови што ги содржи Вашите информации за следење. Ако не сте добиле следење на информации во рамките на 5 дена, ве молиме контактирајте со нас.

СЛЕДЕЊЕ ми вели "Нема достапни информации во овој момент".

За некои превозот компании, што е потребно-2 5 работни дена за следење на информации да се ажурира на системот. Ако вашата цел е ставен повеќе од 5 работни дена пред и се уште нема информации за вашиот следење на број, ве молиме контактирајте со нас.

предмети ми ќе биде испратен во еден пакет?

Логистички причини, предмети во истата купување понекогаш ќе бидат испратени во одделни пакети, дури и ако сте ја одбрале комбиниран транспорт.

Ако имате било какви прашања, Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.

Рефундирањето и се враќа на политиката

Цел откажување

Сите нарачки може да се откажат се додека не бидат испратени. Ако вашата нарачка е платена и треба да направите промена или да откажете нарачка, мора да контактирате со нас во рок од 12 часа. Штом започне процесот на пакување и испорака, тој повеќе не може да се откаже.

Рефундирањето

Вашето задоволство е нашата #1 приоритет. Затоа, ако сакате наплата можете да добиете без оглед на причината.

Ако не не примајте го производот во загарантираното време (45 денови кои не вклучуваат 2-5 обработка на ден), можете да побарате враќање на парите или повторно испраќање.
Ако сте го добиле погрешен точка може да се бара враќање на средствата или reshipment.
Ако не сакате производот што го добивте може да побарате наплата, но мора да го вратите предметот на ваш трошок и предметот мора да биде неискористен.

  • Вашата цел не дојде поради фактори кои се во рамките на вашата контрола (односно обезбедување адреса погрешна превозот)
  • Вашата цел не дојде поради исклучителни околности кои се надвор од контрола на ГОЛЕМО (Т.е. не ослободен од царина, одложено од природна катастрофа).
  • Други исклучителни околности кои се надвор од контрола на

* Можете да поднесете барања за рефундирање во рок од 15 дена по истечен гарантиран период за испорака (45 дена). Можете да го направите со испраќање на порака на Контактирајте нѐ страница

Ако се одобрени за враќање на парите, а потоа за поврат на средствата ќе бидат обработени, и кредитна автоматски ќе се примени на вашата кредитна картичка или оригиналниот метод на плаќање, во рок од 14 денови.

Размена

Ако поради некоја причина сакате да се разменуваат на вашиот производ, можеби за различна големина во облека. Мора да контактирате со нас прв и ние ќе ве води низ чекорите.

Ве молиме не испраќајте купувањето назад кон нас, освен ако не го овласти да го стори тоа.

Реални клиенти осврти

осврти 1
100% на купувачи уживаше овој производ!
5 ѕвезди
(1)
4 ѕвезди
(0)
3 ѕвезди
(0)
2 ѕвезди
(0)
1 ѕвезда
(0)
Купувачот
преглед
M *** a
потврден купувач
Јуни 6 2019

Супер

Дадете мислење
Череп опседнат © Copyright 2021. Сите права се задржани
www.theworldbutterfly.com

Количката

×